/Files/images/2023/internet.jpg

7 лютого 2023 рокуу світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Цей день привертає увагу суспільства з одного боку до негативних аспектів використання Інтернету, а з іншого – до позитивних ініціатив і проєктів, спрямованих на підвищення освіченості користувачів у використанні інформаційних технологій.

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет тісно використовується у нашому житті і діяльності. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

Тисячі людей в усьому світі об’єднуються заради підвищення компетентності з питань безпеки онлайн. Учні нашої гімназії разом із вчителями також приєднались до заходу«Разом для кращого Інтернету», щоб зробити Інтернет безпечнішим та кращим місцем для всіх.

Не забуваймо,Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.

Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами#SID2023та#SaferInternetDay,#ДеньБезпечногоІнтернетуу соціальних мережах.

Проведення заходів до Дня безпечного Інтернету

Ресурси про День безпечного Інтернету

Навчально-методичне забезпечення

Підготовка до Дня безпечного Інтернету


Безпека в Інтернеті. Пам'ятка для учнів.

  • Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.
  • Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.
  • Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.
  • Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.
  • Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.
  • Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.
  • Не давати свої паролі нікому, крім батьків, навіть найближчим друзям.
  • Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.
  • Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

Правила з Інтернет-безпеки для батьків.

Правила з Інтернет-безпеки.

Правила з Інтернет-безпеки для домашніх користувачів.

Кiлькiсть переглядiв: 715

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.